Discutii libere
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum unde vom discuta despre tot ce ne trece prin cap^^
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Rpg  Tabara  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Intamplari haioase

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Silver.Chaos
Admin
Silver.Chaos


feminin
Numarul mesajelor : 195
Varsta : 74
Localizare : In podul garii
numele personajului : Yuna
Data de inscriere : 29/01/2009

Intamplari haioase Empty
MesajSubiect: Intamplari haioase   Intamplari haioase Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 1:53 pm

Cred ca in fiecare scoala se intampla asa ceva, so...dati-i drumul ^^'am chef sa rad..eu voi posta cand imi aduc aminte ceva amuzant
Sus In jos
https://open-discussion.forumgratuit.ro
bad_boy
Admin
bad_boy


masculin
Numarul mesajelor : 576
Varsta : 32
numele personajului : Akira
Data de inscriere : 30/01/2009

Intamplari haioase Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari haioase   Intamplari haioase Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 2:03 pm

Pey sa vedem , vreo 2 tampiti chinuiau o biata broscuta raioasa , si normal ca nu puneau mana pe ea O_O incercau s-o ia cu un bat T_T , dar eu ma duc acolo o iau in mana si o salvez din a fi mingea lor de football , deah si aia se uitau ca vitelu la poarta noua la mine ca am pus mana pe broasca , apoi fug cu ea in mana dupa un coleg , care zbiera si fugea de mine mai rau ca fetele O_O""" =)) , deah apoy ma vede dirigu si baga faza : dute si spala-te pe maini T_T
Sus In jos
~[*]Rosario.Vampire[*]~

~[*]Rosario.Vampire[*]~


feminin
Numarul mesajelor : 15
Varsta : 29
Localizare : Pe Marte
Data de inscriere : 31/01/2009

Intamplari haioase Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari haioase   Intamplari haioase Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 2:06 pm

Din cate imi amintesc am patit intamplari haioase ( majoritatea la scoala) odata era vin de la magazin si eu cum sunt mai aiurita ma tot duceam inainte fara sa ma uit pe unde calc ( din pacate tocmai mi-am cumparat hot-dog si un pahar cu suc). Si nu stiu cum ma duc si am dat peste o piatra ( dar era destul de mare inca putea sa fie observata...) apoi nu mi-am mai putut mentine echilibrul si cum aveam pantaloni lungi mi s-a bagat varful pantofului in interiorul pantalonului , apoi sa nu mai zic ce faza... am cazut si m-am rostogolit 1 data si in timpul ala cand cadeam am strans de hot-dog sa fii vazut atunci asa so dus saracu` crenvusti ca norocu` ca mai erau cativa pe acolo care sa ma adune de pe jos.Si ce mai m-am julit 7_7" oricum altii s-au ras de s-au spart inca in hohote...
Sus In jos
http://anime-place.forumz.ro
bad_boy
Admin
bad_boy


masculin
Numarul mesajelor : 576
Varsta : 32
numele personajului : Akira
Data de inscriere : 30/01/2009

Intamplari haioase Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari haioase   Intamplari haioase Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 2:14 pm

Foarte tare =)) chestia cu rostogolitu mi-a amintit ceva =)) .Pey mergeam la magazin , si plouase noaptea , inghtase peste tot si alunecaio , yo ma dadeam pe gheata , dar fetele le era fica sa nu cada si se tin 2 de mine si imi pierd echilibrul si cad si alea peste mine T_T m-au facut terci T_T adica m-au storcosit oricum eu le-am zis ca nu imi e frica daca o sa cad : -daca o sa-mi rup vreun picior , stau acasa 2 saptamani =))
Sus In jos
Silver.Chaos
Admin
Silver.Chaos


feminin
Numarul mesajelor : 195
Varsta : 74
Localizare : In podul garii
numele personajului : Yuna
Data de inscriere : 29/01/2009

Intamplari haioase Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari haioase   Intamplari haioase Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 2:21 pm

=)) se pare ca nu's singura care isi rupe gatul pe gheata

Intr-o dimineata cand am ajuns la scoala nu misca mai nimic...am intrat eu in clasa, plimbandu-ma de colo colo..dupa vreo 6 minute mai vine o colega, vorbim noi, intra baietii de la a 7 B in clasa, alergand dupa un soarece...deah, incep si eu sa alerg dupa el, colega mea cand a vazut cum alergam dupa soarece s-a uracat pe o banca si incepe sa danseze step si sa tipe...de parca ar putea sa o manance soarecele...dupa ceva tip de alergat dupa soarece, iese din clasa...continuam urmarirea pe holuri...dupa ce am dat cu capul de pereti de cateeva ori m-am plictisit si m-am intors in clasa. Intra si diriga dupa mine si ne spune sa tinem usa inchisa daca nu vrem sa avem musafiri nepoftiti in clasa...deah...deja ne vizitase...
Sus In jos
https://open-discussion.forumgratuit.ro
~[*]Rosario.Vampire[*]~

~[*]Rosario.Vampire[*]~


feminin
Numarul mesajelor : 15
Varsta : 29
Localizare : Pe Marte
Data de inscriere : 31/01/2009

Intamplari haioase Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari haioase   Intamplari haioase Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 2:21 pm

Originala intamplare mi-a placut =))) mi-a mai adus aminte de ceva pei era intr-o sambata ,eu eram acasa si normal cum era dimineata eram si eu in pijamele si cu papuci ( din aia de camera).Si stateam la calculator pe forumuri cand odata suna mobilu` lu maicamea , observand ca nu e in casa m-am dus afara dupa ea sa il aduc sa raspunda ( ca eu am un obicei ca atunci cand suna cineva care nu-l cunosc sa inchid mobilul sau telefonul).Si mi-am zis sa fug partea proasta era ca afara a plouat de noaptea trecuta si totul a fost inghetat bocna pff...atunci a iesit maicamea de la bunici si era prea tarziu sa ma opresc asa ca am pus "frana" pe calcai si cum talpa papucilor mei de camera e de un fel de material alunecos m-am intors in fata lu` maicamea cazand pe spate ( saraca ,s-a socat o zis ca in viata ei nu uita cum am cazut) eu am cazut doar cu jumate de spate pe jos si picioarele "fluturau" prin aer...macar a ramas intreg mobilul ...


Ultima editare efectuata de catre ~[*]Rosario.Vampire[*]~ in Sam Ian 31, 2009 2:52 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://anime-place.forumz.ro
bad_boy
Admin
bad_boy


masculin
Numarul mesajelor : 576
Varsta : 32
numele personajului : Akira
Data de inscriere : 30/01/2009

Intamplari haioase Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari haioase   Intamplari haioase Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 2:49 pm

Foarte tare =)) eh yo pe namol am luat una din astea frumoase deah eram plin de namol

Pey si eu am avut un musafir la scoala , un coleg avea o minge din aia saritoare si a intrat sub dulap , misca ala dulapu si iese un soricel , fetele normal , toate urcate pe banca si zbierand ca disperatele , eu si cu baietii , incepem sa fugim dupa el prin clasa , si dupa ce am facut turul classei de vreo 10 ori urmari politiste , eu am reusit sa prin infractorul , si as fi vrut sa sperii fetele putin cu el , dar a intrat in clasa proful de mate , din cauza zbieretelor fetelor si m-a pus sa arunc soarecele in zapada , si wow saracu ce l-am aruncat in zapada =)) a baut Red Bull si a prins aripi =))
Sus In jos
anima48

anima48


feminin
Numarul mesajelor : 365
Varsta : 27
Localizare : Cosmos
Data de inscriere : 05/02/2009

Intamplari haioase Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari haioase   Intamplari haioase Icon_minitimeVin Mai 29, 2009 8:32 pm

=))

Intr-o zi de vineri am avut a 3-a ora matematica si cum am primit lapte si corn un coleg s-a aflat in seama sa ia un corn si sa de-a dupa un coleg.Colegul ala so ferit si m-a lovit fix pe mine in cap,apoi am stat asa 5 secunde si eu cum mi-am luat portia de corn si lapte pe ziua aceea,am luat cornul incet din banca si am dat cu cornu dupa el.Peurma toti colegii in picioare cu cornurile in mana.
Noi tot ne-am batut asa si am vazut ca nu mai vine profesoara.Le-am zis la colegi sa terimine si nu m-au ascultat apoi vine domnul director si asa era unu sa il loveasca in cap bine ca nu m-a vazut ca stau pe scaunul doamnei profesoare.Face catre noi "ce ora aveti?" noi toti in cor "matematica" si domnul director a uitat sa ne zica ca nu e profesoara in scoala si a zis sa mergem acasa chiar daca noi mai aveam de facut inca 2 ore.=))
Sus In jos
Continut sponsorizat





Intamplari haioase Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari haioase   Intamplari haioase Icon_minitime

Sus In jos
 
Intamplari haioase
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Intamplari amuzante

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii libere :: ~Life~ :: ~Scoala~-
Mergi direct la: