Discutii libere
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum unde vom discuta despre tot ce ne trece prin cap^^
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Rpg  Tabara  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Fara net/tv/telefon

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Silver.Chaos
Admin
Silver.Chaos


feminin
Numarul mesajelor : 195
Varsta : 74
Localizare : In podul garii
numele personajului : Yuna
Data de inscriere : 29/01/2009

Fara net/tv/telefon Empty
MesajSubiect: Fara net/tv/telefon   Fara net/tv/telefon Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 9:15 pm

Ce ati face daca n-ati avea internet,tv,telefon

well...eu fara tv si fara telefon supravietuiesc...si inca foarte bine...fara net nu stiu ce as fi in stare sa fac...cred ca m-as omori...vb serios, le-as spune parintilor ca nu ma invat deloc la scoala...=))
Sus In jos
https://open-discussion.forumgratuit.ro
~[*]Rosario.Vampire[*]~

~[*]Rosario.Vampire[*]~


feminin
Numarul mesajelor : 15
Varsta : 29
Localizare : Pe Marte
Data de inscriere : 31/01/2009

Fara net/tv/telefon Empty
MesajSubiect: Re: Fara net/tv/telefon   Fara net/tv/telefon Icon_minitimeDum Feb 01, 2009 2:04 pm

Pey daca nu as avea telefon , sigur ca as supravietui la fel si fara TV da' daca nu as avea net cred ca as sarii pe pereti , tota ziua nu as avea ce sa fac xD poate eventual la prieteni dar nu mi tot una fara net >.<" cel mai mare cosmar al meu *fara net* ca venii vb o zis odata maicamea ca daca nu am sa invat la scoala *mi-l taie* dar am facut o gura si pana la urma, urmei mo pus sa ii promit ca invat am tot promis deja de "n" ori ( uneori am cam picat si cu invatatu`)
Sus In jos
http://anime-place.forumz.ro
Mikato_Okimicki

Mikato_Okimicki


feminin
Numarul mesajelor : 186
numele personajului : Mikato
Data de inscriere : 06/02/2009

Fara net/tv/telefon Empty
MesajSubiect: Re: Fara net/tv/telefon   Fara net/tv/telefon Icon_minitimeVin Feb 06, 2009 3:11 pm

Hmm...fara telefon supravietuies cpentru ca parintii imi iau fara camera.T_T si uit de telefon sa-l mai incarc vreo 2 saptamani de la cat sa descarcat.
Fara TV..supravietuiesc :| deoarece stau mult pe net si dabia daca ma mai uit cateva minute la Tv decat atunci cand ma pune tata sa fac pauza de la PC ca mi-a facut program.-_-'
Fara net....n-as supravitui.O zi intreaga fara net..l-as bate la cap pe tata sa mi-l deschida odata.(am facut o boacana odata si la parolat T_Tde ce eu..)
Sus In jos
anima48

anima48


feminin
Numarul mesajelor : 365
Varsta : 27
Localizare : Cosmos
Data de inscriere : 05/02/2009

Fara net/tv/telefon Empty
MesajSubiect: Re: Fara net/tv/telefon   Fara net/tv/telefon Icon_minitimeLun Feb 09, 2009 12:05 am

Ei bine eu fara tv supravietuiesc pentru ca nu mai sunt lucruri noi sau interesante,fara telefon am rezistat 5 ani si pot s rezist chiar si acum fara el,fara net am supravietuit 4 luni dar acuma nu mai supravietuiesc fara el,daca nu ma lasa maicamea sau taicamio la calculator ma duc incamera si ma supar si tot timpul dupa ce vad ca ma supar zic dute si te joaca.(dar tot imi iau eu laptopul meu)
Sus In jos
山下 弓美

山下 弓美


feminin
Numarul mesajelor : 87
Localizare : Scarlet Devil Mansion
numele personajului : Remilia Scarlet
Data de inscriere : 29/04/2009

Fara net/tv/telefon Empty
MesajSubiect: Re: Fara net/tv/telefon   Fara net/tv/telefon Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 3:09 pm

Fara telefon: Hmm.....o sa ma simt ca si cum mi-ar lipsi o mana, dar ma obisnuiesc cu asta.....
Fara TV: s'asa nu prea ma uit la TV.....decat pe canalele de muzics dak gasesc ceva care sa imi placa.....:P:P
Fara net: ma apuc de citit.....Hihi! Glumesc....momentan nu am fost vreodata pusa in aceasta situatie asa ca nu prea stiu cam cum as reactiona ( probabil as incepe sa ma dau cu capu de pereti.....sau sa ies mai mult p' afara....hehe!)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Fara net/tv/telefon Empty
MesajSubiect: Re: Fara net/tv/telefon   Fara net/tv/telefon Icon_minitime

Sus In jos
 
Fara net/tv/telefon
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii libere :: ~Fun~ :: ~Cafeneaua forumului~-
Mergi direct la: