Discutii libere
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum unde vom discuta despre tot ce ne trece prin cap^^
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Rpg  Tabara  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Sango vs Kagome

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Misa Amane

Misa Amane


feminin
Numarul mesajelor : 22
Varsta : 29
numele personajului : Misa
Data de inscriere : 09/02/2009

Sango vs Kagome Empty
MesajSubiect: Sango vs Kagome   Sango vs Kagome Icon_minitimeLun Feb 09, 2009 12:35 am

O aleg pe Sango.E draguta, frumoasa, luptabine, tine la cei din jur si e preferata ema din anime ^_^
Kagome ma enerveaza cand se da oarecum sefa peste Inuyasha..desi nici ea nu e chiar insuportabila.
Sus In jos
anima48

anima48


feminin
Numarul mesajelor : 365
Varsta : 27
Localizare : Cosmos
Data de inscriere : 05/02/2009

Sango vs Kagome Empty
MesajSubiect: Re: Sango vs Kagome   Sango vs Kagome Icon_minitimeLun Feb 09, 2009 12:43 am

o aleg pe Kagome pentru ca are o putere foarte mare si imi place de ea pentru ca e amuznta cand il pune pe inuyasa la pamant. Sango vs Kagome 574846
Sus In jos
bad_boy
Admin
bad_boy


masculin
Numarul mesajelor : 576
Varsta : 32
numele personajului : Akira
Data de inscriere : 30/01/2009

Sango vs Kagome Empty
MesajSubiect: Re: Sango vs Kagome   Sango vs Kagome Icon_minitimeLun Feb 09, 2009 10:33 am

Hm , grea alegere ambele personaje sunt bine dezvoltate din punctul de vedere al povesti si al caracterului.Pey chiar nu stiu.
Sango , a suferit mult insa cu ajutorul p;rietenilor a reusit sa treaca peste.Desi nu recunoaste este indragostita de Miroku.Este o buna luptatoare.
Kagome.Ea e cea picata din cer in lumea aia , s totusi o voi alegea pe ea dintr-un singur motiv , care mi-a placut mult la ea , chiar daca Kikyo i-a facut atatea si era cam rivala ei , ea i-a salvat viata.

Pey n-am spus tot ce era de zis deoarece , caracterele au cam aceleasi parti pozitive.
Sus In jos
山下 弓美

山下 弓美


feminin
Numarul mesajelor : 87
Localizare : Scarlet Devil Mansion
numele personajului : Remilia Scarlet
Data de inscriere : 29/04/2009

Sango vs Kagome Empty
MesajSubiect: Re: Sango vs Kagome   Sango vs Kagome Icon_minitimeMier Apr 29, 2009 8:41 am

Eu o aleg pe Kagome. Este simpatica, tine la cei din jur si este puternica.
Imi place si de Sango pentru ca este puternica. A avut un trecut trist, dar a reusit sa treaca peste asta.
Totusi este ceva care ma face sa imi placa mai mult de Kagome decat de Sango( nu intrebati ce ca nici eu nu stiu :D :D )
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sango vs Kagome Empty
MesajSubiect: Re: Sango vs Kagome   Sango vs Kagome Icon_minitime

Sus In jos
 
Sango vs Kagome
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Miroku & Sango

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii libere :: ~Anime~ :: ~Inuyasha~-
Mergi direct la: