Discutii libere
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum unde vom discuta despre tot ce ne trece prin cap^^
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Rpg  Tabara  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Amelia vs Lina

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Misa Amane

Misa Amane


feminin
Numarul mesajelor : 22
Varsta : 29
numele personajului : Misa
Data de inscriere : 09/02/2009

Amelia vs Lina Empty
MesajSubiect: Amelia vs Lina   Amelia vs Lina Icon_minitimeLun Feb 09, 2009 12:36 am

Lina pentru ca mananca mult, cu ea nu te plictisesti, e super draguta, puternica si da mereu de necazuri.Imi place si Amelia pentru ca tine cu dreptatea dar pentru mine e mai sus Lina
Sus In jos
bad_boy
Admin
bad_boy


masculin
Numarul mesajelor : 576
Varsta : 32
numele personajului : Akira
Data de inscriere : 30/01/2009

Amelia vs Lina Empty
MesajSubiect: Re: Amelia vs Lina   Amelia vs Lina Icon_minitimeLun Feb 09, 2009 6:55 pm

Pey si eu o aleg pe Lina , pentru ca e mai puternica , hm destul de amuzanta , mananca pe rupte.
Amelia uneori era cam prostuta, cam mult uneori si ma enerva putin .
Sus In jos
Silver.Chaos
Admin
Silver.Chaos


feminin
Numarul mesajelor : 195
Varsta : 74
Localizare : In podul garii
numele personajului : Yuna
Data de inscriere : 29/01/2009

Amelia vs Lina Empty
MesajSubiect: Re: Amelia vs Lina   Amelia vs Lina Icon_minitimeLun Feb 09, 2009 10:39 pm

Lina Amelia vs Lina 574846 imi place ca este Amelia vs Lina 375998 diabolica :)) mai ales ce i-a facut Lunei :))
imi place cum actioneaza cand cineva isi bate joc de ea :)) si este super amuzanta ...frate, AMelia aia este mult prea impiedicata Amelia vs Lina 434547
Sus In jos
https://open-discussion.forumgratuit.ro
anima48

anima48


feminin
Numarul mesajelor : 365
Varsta : 27
Localizare : Cosmos
Data de inscriere : 05/02/2009

Amelia vs Lina Empty
MesajSubiect: Re: Amelia vs Lina   Amelia vs Lina Icon_minitimeLun Feb 09, 2009 11:00 pm

O aleg pe Lina este este amuzanta si foarte puternica...pe cand Amelia e putin cam copilaroasa si dusa.
Sus In jos
山下 弓美

山下 弓美


feminin
Numarul mesajelor : 87
Localizare : Scarlet Devil Mansion
numele personajului : Remilia Scarlet
Data de inscriere : 29/04/2009

Amelia vs Lina Empty
MesajSubiect: Re: Amelia vs Lina   Amelia vs Lina Icon_minitimeMier Apr 29, 2009 8:51 am

Imi place mai mult de Lina. Este amuzanta, cand ii e foame ar manca de nu s-ar mai opri si e puternica.
Amelia este o impiedicata...ma cam enerveaza si din alte puncte de vedere, dar imi place de ea ca este o adepta a dreptatii.
Oricum, imi place mai mult de Lina decat de Amelia.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Amelia vs Lina Empty
MesajSubiect: Re: Amelia vs Lina   Amelia vs Lina Icon_minitime

Sus In jos
 
Amelia vs Lina
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii libere :: ~Anime~ :: ~Slayers~-
Mergi direct la: