Discutii libere
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum unde vom discuta despre tot ce ne trece prin cap^^
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Rpg  Tabara  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Care este persoanjul vostru favorit din InuYasha?

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
~[*]Rosario.Vampire[*]~

~[*]Rosario.Vampire[*]~


feminin
Numarul mesajelor : 15
Varsta : 29
Localizare : Pe Marte
Data de inscriere : 31/01/2009

Care este persoanjul vostru favorit din InuYasha? Empty
MesajSubiect: Care este persoanjul vostru favorit din InuYasha?   Care este persoanjul vostru favorit din InuYasha? Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 2:11 pm

Pey personajul meu favorit din Inuyasha ar fi Sesshoumaru ( nu intrebati de ce) dar sa argumentez: imi place firea sa, adica faptul ca e dur, rece si puternic sa nu mai zic de aspectul fizic :X:X:X si mai ales ca il pune pe Jaken la punct!Iar atunci cand il enerveaza cineva nu ezita sa isi omoare adversaru (bine face!).
Sus In jos
http://anime-place.forumz.ro
bad_boy
Admin
bad_boy


masculin
Numarul mesajelor : 576
Varsta : 32
numele personajului : Akira
Data de inscriere : 30/01/2009

Care este persoanjul vostru favorit din InuYasha? Empty
MesajSubiect: Re: Care este persoanjul vostru favorit din InuYasha?   Care este persoanjul vostru favorit din InuYasha? Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 2:17 pm

Pey personajul meu preferat e Inuyasha , e amuzant , puternic , dragut.Cand merge in lumea lui Kagome , mor de ras , pey deah e prostut.Tine la prietenii sai si ii apara cu pretul vietii , pey si cand ii mai cate una in cap lui Shippou mor de ras =)).
Pey imi mai plac si alte personaje , dar mi-e lene sa spun care si de ce =))
Sus In jos
山下 弓美

山下 弓美


feminin
Numarul mesajelor : 87
Localizare : Scarlet Devil Mansion
numele personajului : Remilia Scarlet
Data de inscriere : 29/04/2009

Care este persoanjul vostru favorit din InuYasha? Empty
MesajSubiect: Re: Care este persoanjul vostru favorit din InuYasha?   Care este persoanjul vostru favorit din InuYasha? Icon_minitimeMier Apr 29, 2009 8:46 am

Am 2 personaje preferate in acest anime. Acestea sunt Kagome si Kikyou.
Stiu, sunt 2 personaje total diferite, dar amandoua imi amintesc oarecum de mine.
Imi place de Kagome pentru ca e mereu vesela, e amuzanta, puternica si tine la prietenii ei, dar imi place si de Kikyou pentru ca este calma, puternica si imi place de ea cand este ganditoare :D :D
Sus In jos
Continut sponsorizat





Care este persoanjul vostru favorit din InuYasha? Empty
MesajSubiect: Re: Care este persoanjul vostru favorit din InuYasha?   Care este persoanjul vostru favorit din InuYasha? Icon_minitime

Sus In jos
 
Care este persoanjul vostru favorit din InuYasha?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Inuyasha-parere
» Alta chestie prin care imi omor timpul
» Cel mai frumos lucru care l-a facut prietenul/prietena pentru tine

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Discutii libere :: ~Anime~ :: ~Inuyasha~-
Mergi direct la: